Kodukas "VASARA10" iki Birželio 3d. suteikia papildomą 10% nuolaidą vasariniams kūdikių drabužėliams: vasariniai drabužėliai

0

Sveiki! Malonu kad apsilankėte! Mūsų telefonas: +370 623 34019

×

Registracija

Vartotojo informacija

Prisijungimo informacija

arba prisijunkite

Privalomas laukas!
Privalomas laukas!
Netinkamai užpildytas laukas Vardas!
etinkamai užpildytas laukas Pavrdė!
Netinkamai įvestas el. paštas!
El. pašto laukas būtinas!
Šis el. pašto adresas jau yra duomenų bazėje!
Lauką Slaptažodis būtina užpildyti!
Įveskite tinkamą slaptažodį!
Slaptažodis turi būti minimum iš 6 simbolių!
Įveskite 16 arba mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nesutampa!
Būtina sutikti su Taisyklėmis!
El. paštas arba slaptažodis netinka!

Baldakimai,užuolaidėlės

Deja, bet kategorijoje, kurioje apsilankėte, nėra jokių prekių. 

Jūs galite grįžti atgal arba išsirinkite kitą kategoriją iš meniu viršuje

Baldakimai,užuolaidėlės

Lovytės užuolaidėlės arba kitaip baldakimas lovytei – ne tik stilingas mažylio kambario akcentas, interjero puošmena, bet ir funkcionalus, patogumo suteikiantis, aksesuaras. Pasirinkus kokybiškos medžiagos užuolaidėles, jos apsaugos mažylį nuo skersvėjo ar kaitrių saulės spindulių, suteiks jam jaukumo ir saugumo pojūtį.

Kam reikalingos lovytės užuolaidėlės?

Auginant mažylį, reikia ne tik jį aprūpinti kokybiškais drabužėliais, priemonėmis ir aksesuarais, bet ir tinkamai įrengti jo kambarį. Tai darant vis dažniau pasirenkamas baldakimas. Ir ne tik dėl kambario interjero, bet ir dėl mažylio patogumo. Kodėl?

Pirmiausia, baldakimas naudojamas mažylio apsaugai – nuo tam tikrų išorės veiksnių (saulės spindulių, vėjo ir t. t.), nuo vabzdžių ir kitų dalykų, kurie gali trikdyti mažylio miegą ar poilsį.

Taip pat tokios lovytės užuolaidėlės gali būti naudojamos ir šiek tiek paaugusių mažylių lovytėms. Užuolaidėlės sukuria saugią, malonią ir labai jaukią atmosferą. Taip pat po jomis, ant lovos, galima įrengti vietą žaidimams, pakloti minkštą čiužinuką ir padėti pagalvėlių kokybiškam mažylio poilsiui. Netgi galima sukurti ypač mažylių mėgstamą slaptą oazę, kur jie galėtų saugiai jaustis.

Galiausiai, baldakimas puikiai priderinamos ir prie mažylio kambario interjero – tai suteikia išskirtinumo ir stilingumo.

„Smėlinukas“ lovytės užuolaidėlėms naudojamos kokybiškos medžiagos

Lovytės užuolaidėlės siuvamos iš balto, permatomo tiulio (100 % poliesteris), kai kurių iš jų krašteliai  apsiūti medvilne. Naudojama medžiaga – pralaidi orui, minkšta, lengva, visiškai nekenksminga, blokuojanti šviesą, atbaidanti uodus (ir kitus vabzdžius) bei itin patvari, ilgaamžiška. Toks baldakimas ne tik padeda sukurti patogią miego aplinką, bet ir suteikia jaukumo.

Dažniausiai lovytės užuolaidėlės būna vienspalvės ir šviesios – baltos, gelsvos ar kitų pastelinių spalvų. Baldakimas retai marginamas įvairiais raštais ar piešiniais, kad neblaškytų mažylio, jo neerzintų.

Pirkinių krepšelis

Jūsų prikinių krepšelis tuščias.