0

Sveiki! Malonu kad apsilankėte! Mūsų telefonas: +370 623 34019

×

Registracija

Vartotojo informacija

Prisijungimo informacija

arba prisijunkite

Privalomas laukas!
Privalomas laukas!
Netinkamai užpildytas laukas Vardas!
etinkamai užpildytas laukas Pavrdė!
Netinkamai įvestas el. paštas!
El. pašto laukas būtinas!
Šis el. pašto adresas jau yra duomenų bazėje!
Lauką Slaptažodis būtina užpildyti!
Įveskite tinkamą slaptažodį!
Slaptažodis turi būti minimum iš 6 simbolių!
Įveskite 16 arba mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nesutampa!
Būtina sutikti su Taisyklėmis!
El. paštas arba slaptažodis netinka!
Išsirinkite:

Naudojami filtrai:

 1. Kategorija: Naujagimio vokeliai Šalinti šį Elementą

Atrinkti pagal:

Kaina
 1. 7,99 € - 7,99 € (4)
 2. 14,80 € - 14,80 € (3)

Patalynė kūdikiams

7 prekė(s)

Tinklelis  Sąrašas 

 1. Šiltas miegmaišis kūdikiui "Orobalionai"

  Šiltas miegmaišis kūdikiui "Orobalionai"

  Miegmaišis kūdikiui 74 cm. Tinkamas iki 18 mėn. Miegmaišio išorė ir vidus 100% medvilnės. Užpildas - aukštos kokybės poliesterio pluoštas. Miegmaišis lengvas ir minkštas . Užpildo storis apie 2cm. Miegmaišis ilgai išlaiko savo formą , minkštumą ir šilumines savybes. Miegmaišio ovali forma suteikia daugiau laisvės kūdikio judesiams. Pentešos turi du susegimo taškus. Viena pusė ir dugnas miegmaišio pilnai atsisega, tai leidžia patogiai keisti sauskelnes. Miegmaišio viršutinis sluoksnis pilkšvas, margintas orobalionais ir zuikiais melvos spalvos. Vidus - baltas. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 18,50 €

  Nauja kaina 14,80 €

 2. Naujagimio vokelis "Lenktynės" (turkio)

  Naujagimio vokelis "Lenktynės" (turkio)

  Naujagimio vokelis 78*78 cm. (+/- 2cm) Vidus baltas, išorė turkio spalvos, marginta smagiais lenktynių piešinukais. Dominuojančios spalvos :turkio, balta, rusva. Vokelis pagamintas iš aukštos kokybės 100% medvilnės, viduje hipoalerginis poliesterio 300gr./m2 užpildas. Vokelis susisega lipukų pagalba, jį ištiesus galima naudoti kaip paklotėlį. Vidus vienspalvis. Vokelis suteiks Jūsų mažyliui šilumos ir jaukumo pojūtį. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 9,99 €

  Nauja kaina 7,99 €

 3. Šiltas miegmaišis kūdikiui Debesėliai

  Šiltas miegmaišis kūdikiui Debesėliai

  Miegmaišis kūdikiui 74 cm. Tinkamas iki 18 mėn. Miegmaišio išorė ir vidus 100% medvilnės. Užpildas - aukštos kokybės poliesterio pluoštas. Miegmaišis lengvas ir minkštas . Užpildo storis apie 2cm. Miegmaišis ilgai išlaiko savo formą , minkštumą ir šilumines savybes. Miegmaišio ovali forma suteikia daugiau laisvės kūdikio judesiams. Pentešos turi du susegimo taškus. Viena pusė ir dugnas miegmaišio pilnai atsisega, tai leidžia patogiai keisti sauskelnes. Miegmaišio viršutinis sluoksnis baltas su pilkais debesėliais, vidus - baltas. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 18,50 €

  Nauja kaina 14,80 €

 4. Naujagimio vokelis "Žvėreliai"

  Naujagimio vokelis "Žvėreliai"

  Naujagimio vokelis 80*80 cm. Vidus baltas, išorė balta maginta simpatiškais piešinukais ir vos matomais gelsvais ornamentais. Vokelis pagamintas iš aukštos kokybės 100% medvilnės, viduje hipoalerginis poliesterio 300gr./m2 užpildas. Vokelis susisega lipukų pagalba, jį ištiesus galima naudoti kaip paklotėlį. Vidus vienspalvis. Vokelis suteiks Jūsų mažyliui šilumos ir jaukumo pojūtį. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 9,99 €

  Nauja kaina 7,99 €

 5. Naujagimio vokelis "Pilis"

  Naujagimio vokelis "Pilis"

  Naujagimio vokelis 80*80 cm. Vidus baltas, išorė galtona su aplikacija žvaigždelių, pilies bei mažais princais ir princesėmis. Vokelis pagamintas iš aukštos kokybės 100% medvilnės, viduje hipoalerginis poliesterio 300gr./m2 užpildas. Vokelis susisega lipukų pagalba, jį ištiesus galima naudoti kaip paklotėlį. Vidus vienspalvis. Vokelis suteiks Jūsų mažyliui šilumos ir jaukumo pojūtį. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 9,99 €

  Nauja kaina 7,99 €

 6. Šiltas miegmaišis kūdikiui Draugai

  Šiltas miegmaišis kūdikiui Draugai

  Miegmaišis kūdikiui 74 cm. Tinkamas iki 18 mėn. Miegmaišio išorė ir vidus 100% medvilnės. Užpildas - aukštos kokybės poliesterio pluoštas. Miegmaišis lengvas ir minkštas . Užpildo storis apie 2cm. Miegmaišis ilgai išlaiko savo formą , minkštumą ir šilumines savybes. Miegmaišio ovali forma suteikia daugiau laisvės kūdikio judesiams. Pentešos turi du susegimo taškus. Viena pusė ir dugnas miegmaišio pilnai atsisega, tai leidžia patogiai keisti sauskelnes. Miegmaišio viršutinis sluoksnis mieli piešinukai mėlynam fone, vidus - baltas. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 18,50 €

  Nauja kaina 14,80 €

 7. Naujagimio vokelis "Drambliukai" (rožinis)

  Naujagimio vokelis "Drambliukai" (rožinis)

  Naujagimio vokelis 80*80 cm. Vokelis pagamintas iš aukštos kokybės 100% medvilnės, viduje hipoalerginis poliesterio 300gr./m2 užpildas. Vokelis susisega lipukų pagalba, jį ištiesus galima naudoti kaip paklotėlį. Vidus vienspalvis. Vokelis suteiks Jūsų mažyliui šilumos ir jaukumo pojūtį. Vidinė vokelio pusė balta, išorinė rožinės spalvos su drambliukų piešinukais. Pagaminta Lenkijoje.
  Sužinoti daugiau

  Sena kaina: 9,99 €

  Nauja kaina 7,99 €

7 prekė(s)

Tinklelis  Sąrašas 

Patalynė kūdikiams

Naujagimiai pirmuosius savo gyvenimo metus daugiausiai laiko praleidžia miegodami, tad patalynė kūdikiams yra vienas iš svarbiausių naujagimio pirkinių. Patalynės komplektai, pledai, naujagimio vokeliai, rankšluostukai – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų el. parduotuvėje.

Ypač platus asortimentas 

Kūdikių prekių paieškos daugeliui tėvelių dažnai užtrunka ilgiau nei norėtųsi. Pas mus galima greitai ir paprastai rasti viską, ko gali prireikti mažiausiems pirmosiomis jų gyvenimo savaitėmis – nuo žaismingų kelių dalių patalynės komplektų iki dvipusių pledų ir patogių kūdikio lizdelių.

Kiekvieną pristatome išsamiau:

 • Patalynės komplektai. Šie komplektai gali būti iš 2 arba 3 dalių. Dviejų dalių komplekte rasite antklodės ir pagalvės užvalkalus, na o trijų dalių komplekte be anksčiau paminėtų užvalkalų dar bus minkštos šoninės apsaugos lovelei. Mūsų patalynė kūdikiams siuvama iš 100% medvilnės. Patalynės medžiagos – antialerginės, tad puikiai tiks net ir alergiškiems mažylaims.
 • Dvipusiai pledai. Šie žavūs pledai gali būti naudojami kaip antklodėlė ar paminkštintas užtiesalas guldant kūdikį ant kietesnio paviršiaus. Viena pledo pusė pasiūta iš 100% medvilnės, kitai naudojamas ypač švelnus, nesukeliantis alergijų tekstūrinis pliušas. Medvilninė pusė papuošta žaismingomis iliustracijomis, o pliušinė pusė vienspalvė. Toks pledas – puiki ir praktiška dovana naujagimiui.
 • Naujagimių vokeliai. Tai puiki alternatyva nežinantiems, kaip tinkamai suvystyti kūdikį keliaujant į lauką pasivaikščioti. Kiekvienas vokelis pasižymi žaviu dizainu – išorę puošia žaismingos iliustracijos. Vokelis patogiai išsilanksto ir susisega naudojant specialius lipdukus, o išskleidus gali būti naudojamas ir vietoj paklotėlio. Kiekvienam vokeliui naudojama aukštos kokybės 100% medvilnė, o užpildui – hipoalerginis poliesteris.
 • Rankšluosčiai. Mažyliams dažnai reikalinga ne tik speciali patalynė kūdikiams, bet ir rankšluostukai. Jie privalo būti ne tik labai švelnūs, bet ir gerai sugeriantys drėgmę, sulaikantys šilumą ir patogūs šluostant kūdikį po maudynių. Mūsų kataloge rasite specialius, gobtuvus turinčius, kūdikiams skirtus rankšluosčius, kurie leidžia lengviau nusausinti galvelę, be to, apsaugo mažylius pernešant juos iš vonios į kitą kambarį.
 • Kūdikio lizdeliai. Tai patiems mažiausiems skirtas gultukas, į kurį patogiai galėsiote paguldyti kūdikį ant bet kurio horizontalaus paviršiaus ir būsite ramūs, kad kūdikis iš jo neišsiridens (pvz. ant tėvų lovos). Be saugumo funkcijos jis naujagimiams suteikia didesnį komforto ir jaukumo jausmą, lizdelyje kūdikiai miega ramiau. Šie mažylių miego kokonai – dvigubi ir gali būti išverčiami į kitą pusę, priklausomai nuo to, kurią pusę norite, kad puoštų raštas – vidinę ar išorinę. Lizdelius patogiausia naudoti iki 6 mėnesių. Sudėtis: išorė – 100% medvilnė, vidus užpildytas silikono granulėmis.

Pasirinkta patalynė kūdikiams taip pat nesunkiai suderinama, galima rasti ne tik panašių spalvų, bet ir atitinkančių raštų.

Kataloge taip pat rasite neperšlampamų paklodžių, antklodžių su vilnos sluoksniu, ypač tinkamų žiemos laikotarpiui, specialių vokelių vežimėliams, flanelinių vystyklų, daiktams laikyti skirtų kišenėlių, tvirtinamų prie lovelės.

Kilus klausimams kreipkitės – atsakysime ir padėsime atrasti tinkamiausią variantą Jūsų mažyliui.Tegul Jūsų kūdikis auga laimingas ir apsuptas jaukumo!

Pirkinių krepšelis

Jūsų prikinių krepšelis tuščias.