0

Sveiki! Malonu kad apsilankėte! Mūsų telefonas: +370 623 34019

×

Registracija

Vartotojo informacija

Prisijungimo informacija

arba prisijunkite

Privalomas laukas!
Privalomas laukas!
Netinkamai užpildytas laukas Vardas!
etinkamai užpildytas laukas Pavrdė!
Netinkamai įvestas el. paštas!
El. pašto laukas būtinas!
Šis el. pašto adresas jau yra duomenų bazėje!
Lauką Slaptažodis būtina užpildyti!
Įveskite tinkamą slaptažodį!
Slaptažodis turi būti minimum iš 6 simbolių!
Įveskite 16 arba mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nesutampa!
Būtina sutikti su Taisyklėmis!
El. paštas arba slaptažodis netinka!

Lola&Lykke pilvo raumenis atstatantis korsetas po gimdymo

Sandėlyje: Yra

89,00 €

* Privalomas laukas

89,00 €

Aprašymas

Lola&Lykke pilvo korsetas po gimdymo išsiskiria novatoriška dvigubo suspaudimo technologija, kurios dėka pilvo raumenys, kurie nėštumo metu kartu su Jumis dėjo visokeriopas pastangas mažojo stebuklo nešiojimui, po gimdymo yra nusilpę ir suglebę. Padeda/ palengva atstatyti pilvo raumenis, sumažinant mamytės pilvuko suglebimą. Švelnus suspaudimas pagreitina skysčių apytaką probleminėse vietose, tuo taip pat pagreitindamas atsigavimą po nėštumo ir gimdymo.

Tinka tiek po gimdymo, tiek po cezario operacijos.

Kaip jis veikia?

Moters kūnas nėštumo, gimdymo bei pogimdyviniu laikotarpiu išgyveną stebuklingą virsmą, kurio, deja, ne visi aspektai yra malonūs: vargina pykinimas, vėliau nugaros skausmai nėštumo metu, dažna problema po gimdymo – pilvo raumenų suglebimas ar net prasiskyrimas (pilvo raumenų diastazė), pasikeitusios kūno formos, ko pasekoje - skausmas juosmens srityje, kritinis savęs vertinimas estetiniu požiūriu.

Tinkamas ir laiku pradėtas dėvėti korsetas po gimdymo gali įtakoti fiziologinį pilvo sienos raumenų atsistatymo procesą. Neretai mamos nuvertina korsetą, skirtą dėvėti po gimdymo ar cezario operacijos ir padedantį atstatyti pilvo sienos raumenų tonusą (mažina, kompensuoja pilvo raumenų diastazę), kaip neva tik estetinę priemonę, kuri iš tiesų yra ir turi būti naudojamas kaip medicininė priemonė.

Šis diržas po gimdymo (pilvo juosta po gimdymo, taip pat rekomenduojama ir po cezario) yra sertifikuotas ES kaip medicinos prietaisas, palaiko dubenį ir raiščius, kuriuos sušvelnina natūralus Jūsų kūno hormonas Relaxin. Šis natūralus hormonas nėštumo metu lemia didesnį raiščių elastingumą, laisvumą, kad mažylis turėtų vietos augti ir gimdymo metu galėtų praslysti gimdymo takais, tačiau dėl tų pačių hormonų atsipalaiduoja ir stuburą bei kūno sąnarius laikantys raiščiai, pilvo raumenys. Šis hormonas net ir po gimdymo lieka Jūsų kūne tam tikrą laiką. Kol Jūsų raumenis silpnina hormonai ir bendra būklė po gimdymo, tikslinis suspaudimas padeda efektyviau atkurti raumenų tonusą ir net pagerinti laikyseną. Pilvo juostos naujoviška suspaudimo technologija siūlo Jūsų pilvo raumenų mediciniškai pagrįstą palaikymą, kuris padeda veiksmingai sušvelninti skausmus ir atstatyti laikyseną bei sparčiau atgauti formas. Naudodami „Core Restore“ postnatalinę juostą greičiau atsigausite po nėštumo bei gimdymo (ar cezario operacijos).

Produkto savybės:

✔ ️ Be latekso, kvėpuojantis, hipoalergiškas

✔ ️ Medicininio prietaiso ES sertifikatas

✔ ️ Tinka tiek po natūralaus gimdymo, tiek po cezario operacijos

✔ Reguliuojama dvigubo suspaudimo sistema, užtikrinanti optimalų komfortą

Smulkiau

„Lola & Lykke“ yra suomių sveikatos ir sveikatingumo prekės ženklas, kuris kuria novatoriškus sveikatingumo produktus mamoms. Paprastas„Lola & Lykke“ tikslas yra pagerinti mamų kasdienybę - leisti joms dar labiau mėgautis motinyste. Produkcija pelnanti daugelį apdovanojimų: aukščiausios kokybės diržai nėščiosioms ir diržai po gimdymo/cezario, naujos kartos išmanusis pientraukis

Papildoma informacija

Kolekcija Ne
Ar drabužėlis pašiltintas? Įprastas, nepašiltintas
Išsiunčiame per 1-3d.d.
SKU PRO-korsetas-Lola-Lykke-juodas

Prekės gairės

Gaires atskirkite tarpais, frazes - viengubomis kabutėmis (')

Pirkinių krepšelis

Jūsų prikinių krepšelis tuščias.