0

Sveiki! Malonu kad apsilankėte! Mūsų telefonas: +370 623 34019

×

Registracija

Vartotojo informacija

Prisijungimo informacija

arba prisijunkite

Privalomas laukas!
Privalomas laukas!
Netinkamai užpildytas laukas Vardas!
etinkamai užpildytas laukas Pavrdė!
Netinkamai įvestas el. paštas!
El. pašto laukas būtinas!
Šis el. pašto adresas jau yra duomenų bazėje!
Lauką Slaptažodis būtina užpildyti!
Įveskite tinkamą slaptažodį!
Slaptažodis turi būti minimum iš 6 simbolių!
Įveskite 16 arba mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nesutampa!
Būtina sutikti su Taisyklėmis!
El. paštas arba slaptažodis netinka!
Išsirinkite:

Naudojami filtrai:

  1. Kaina: 2,00 € ir daugiau Šalinti šį Elementą
  2. Gamintojas: Benber Šalinti šį Elementą

Pirštinės kūdikiams

Deja, bet kategorijoje, kurioje apsilankėte, nėra jokių prekių. 

Jūs galite grįžti atgal arba išsirinkite kitą kategoriją iš meniu viršuje

Pirštinės kūdikiams

Mažylio ausys, rankos ir pėdos – tai kūno vietos, kurios jautriausios aplinkos temperatūrai ir jos pokyčiams, ypač šalčiui. Dažniausiai pirštinės kūdikiui reikalingos einant į lauką, tačiau kartais jos reikalingos ir būnant namuose, miego metu. Tam geriausiai tinka medvilninės kūdikių pirštinės.

Pirštinės kūdikiams iš skirtingų medžiagų

Pirštinės kūdikiams turi atitikti griežčiausius kokybės standartus, kad mažyliai su jomis galėtų jaustis patogiai. Pirštinaitės gali būti siuvamos iš 100 proc. medvilnės, merino vilnos ar skirtingų pluoštų derinio (pavyzdžiui,  medvilnė, viskozė, poliesteris ir vilna). Daroma viskas, kad būtų išsaugotos geriausios medžiagų savybės. Kai kurios „Smėlinukas“ asortimente esančios pirštinaitės atitinka OEKO-TEX 100 kokybės standartą. Tai visame pasaulyje pripažintas ekologinis standartas, kurį suteikia speciali ekspertų grupė. Standartas suteikiamas tik atlikus išsamius tyrimus ir gavus galiojantį sertifikatą.

Skirtingų tipų pirštinaitės

Galima rinktis iš labai plataus pirštinių mažyliams asortimento – įvairiems atvejams, įvairiai veiklai ir skirtingiems sezonams:

Klasikinės pirštinės kūdikiams. Tai itin švelnios, dažnai siuvamos iš medvilnės ar merino vilnos, pirštinėlės naujagimio rankytėms. Kai kurios pirštinėlės ties riešu su tampria dviguba juosta, kad nekristų nuo rankytės. Jos skirtos tiek mergaitėms, tiek berniukams – jų būna įvairių spalvų, dizaino.

Itin šiltos pirštinės kūdikiams. Tinkamiausios žiemos sezonui.  Gali būti neperšlampamos medžiagos (impregnuotos nuo drėgmės) su virvele, ties riešu susegamos lipuku. Forma pritaikyta kūdikio rankytei. Galima rinktis tokias pirštinaites, kurių išorė ir vidinė pusė pagaminta iš aukščiausios kokybės merino vilnos, puikiai saugančios nuo šalčio.

Kumštinės kūdikių pirštinės. Šios pirštinaitės puikiai saugo nuo šalčio, tad idealiai tinka žiemos ir rudens sezonams. Pirštinių forma pritaikyta kūdikio rankytei, ties riešu tamprios ir gali būti užlenkiamos. Įvairių spalvų ir su įvairiausiais piešiniais.

Pirkinių krepšelis

Jūsų prikinių krepšelis tuščias.