Kodukas "SL06" iki Birželio 11d. suteikia papildomą -10% kūdikių šliaužtinukams: kūdikių šliaužtinukai

0

Sveiki! Malonu kad apsilankėte! Mūsų telefonas: +370 623 34019

×

Registracija

Vartotojo informacija

Prisijungimo informacija

arba prisijunkite

Privalomas laukas!
Privalomas laukas!
Netinkamai užpildytas laukas Vardas!
etinkamai užpildytas laukas Pavrdė!
Netinkamai įvestas el. paštas!
El. pašto laukas būtinas!
Šis el. pašto adresas jau yra duomenų bazėje!
Lauką Slaptažodis būtina užpildyti!
Įveskite tinkamą slaptažodį!
Slaptažodis turi būti minimum iš 6 simbolių!
Įveskite 16 arba mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nesutampa!
Būtina sutikti su Taisyklėmis!
El. paštas arba slaptažodis netinka!

Pižamos, apatinis trikotažas

Deja, bet kategorijoje, kurioje apsilankėte, nėra jokių prekių. 

Jūs galite grįžti atgal arba išsirinkite kitą kategoriją iš meniu viršuje

Pižamos, apatinis trikotažas

Tiek tėveliams, tiek jų mažyliams labai svarbus kokybiškas poilsis. Kitaip tariant, norint gerai jaustis visą dieną, reikia puikiai išsimiegoti naktį. Miegas nulemia, kad mažylis dienos metu būtų pailsėjęs, žvalus, geros nuotaikos ir puikios savijautos. Pirmas žingsnis, galintis padėti tai pasiekti – tinkamai pasirinktos ir patogios pižamos kūdikiui. Kūdikio pižama turi būti tokia, su kuria nebūtų nei per šalta, nei per karšta, kuri būtų maloni kūnui, nevaržanti ir leistų mažyliui jaustis atsipalaidavusiam bei ramiam.

Kaip išsirinkti pižamą kūdikiui?

Perkant kūdikių pižamas reikia atsižvelgti į kelis dalykus:

Tinkamumą. Labai svarbu, kad pižama kūdikiui tiktų – būtų pasiūta iš kokybiškos ir saugios medžiagos, būtų tinkamo modelio (laisvo, nevaržančio, nekeliančio diskomforto), būtų tinkamo dydžio (ne per didelė, ne per laisva ir ne per maža) ir gerai prigludusi prie kūno.

Taip pat renkantis pižamą reikia atsižvelgti ir į sezoną. Žiemą rekomenduojama rinktis storesnes, netgi pašiltintas pižamas, o vasarai puikiai tinka lengvesnės medžiagos, kad mažylis neperkaistų. Jei kūdikio oda rausta, daugiau prakaituoja – tai požymis mažinti drabužių sluoksnių skaičių.

Sudėtį. Kadangi pižama kūdikiui yra tas drabužis, kuris liečiasi prie kūno, tai ji turi būti pasiūta iš kokybiškos ir natūralios medžiagos. Pavyzdžiui, medvilnės, kuri idealiai tinka mažyliams – nedirgina, yra maloni kūnui, hipoalergiška.

Dizainą. Galiausiai reikėtų įvertinti ir pižamos modelį, stilių. Jos gali būti vientisos su užtrauktukais / sagutėmis arba dviejų atskirų dalių – kelnytėmis ir marškinėliais. .

Smėlinukas“ asortimente rasite kūdikių pižamas su įvairiais antspaudais, raštais ir žaismingų personažų iliustracijomis. Nesvarbu, ar pasirinksite klasikinį, ar šiuolaikišką pižamų dizainą, visų jų sudėtis – natūralios, švelnios ir aukštos kokybės medžiagos, leidžiančios mažyliui atsipalaiduoti ir puikiai jaustis.

Pirkinių krepšelis

Jūsų prikinių krepšelis tuščias.