0

Sveiki! Malonu kad apsilankėte! Mūsų telefonas: +370 623 34019

×

Registracija

Vartotojo informacija

Prisijungimo informacija

arba prisijunkite

Privalomas laukas!
Privalomas laukas!
Netinkamai užpildytas laukas Vardas!
etinkamai užpildytas laukas Pavrdė!
Netinkamai įvestas el. paštas!
El. pašto laukas būtinas!
Šis el. pašto adresas jau yra duomenų bazėje!
Lauką Slaptažodis būtina užpildyti!
Įveskite tinkamą slaptažodį!
Slaptažodis turi būti minimum iš 6 simbolių!
Įveskite 16 arba mažiau simbolių!
Slaptažodžiai nesutampa!
Būtina sutikti su Taisyklėmis!
El. paštas arba slaptažodis netinka!

Bibs Boheme čiulptukas 2 vnt. Fossil Grey/ Mauve

Sandėlyje: Pasirinktos prekės šiuo metu nėra sandėlyje

11,95 €

Aprašymas

Čiulptukai Bibs Boheme 2vnt. Fossil Grey/ Mauve. Boheme čiulptukai įkvėpti modernaqus bohemiško stiliaus. Dėl natūralių elementų ir organiško silueto Boheme čiulptukai atrodo gaivūs, estetiški ir unikalūs.

Vyšnios formos (apvalus) čiulptukas labiau panašus į krūtį nei kitokie čiulptukai. Jo spenelis pagamintas iš natūralaus latekso – 100 proc. natūralios medžiagos. Natūralus lateksas yra patvarus, švelnus ir elastingas. Spenelis turi skylutę orui ir čiulpiamas susiglaudžia, todėl mažyliui lengva išstumi iš jo orą – taip imituojamas krūties čiulpimas. Čiulptuko pagrindas pagamintas iš polipropileno (PP) – tvirto ir lengvo plastiko. Jis šiek tiek išgaubtas, kad nedirgintų odos, ir turi angas orui bei apsauginę rankenėlę.

Detalesnė informacija

Spenelis – 100 proc. natūralus lateksas, pagrindas – polipropilenas (PP).
Sudėtyje nėra difenilolpropano (BPA) ir polivinilchlorido (PVC).
Čiulptukai „Bibs Colour“ reguliariai tikrinami atsitiktinės atrankos būdu Danijos vartotojų laboratorijoje. Jie gaminami nenaudojant vaikų darbo, kontroliuojamoje aplinkoje.

Laikymas

Čiulptukas turi būti laikomas sausai ir apsaugotas nuo nešvarumų, pvz., spintelėje arba jam skirtame dėkle. Jį reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio, nes jų veikiamas natūralus lateksas gali susilpnėti. Nelaikykite čiulptuko pamerkto į dezinfekuojamąjį ar sterilizuojamąjį skystį, nes gali sumažėti jo patvarumas.

Naudojimo instrukcija

Prieš pirmą kartą naudodami čiulptuką sterilizuokite jį pamerkdami į verdantį vandenį. Į čiulptuko vidų per skylutę orui gali patekti vandens – suspauskite čiulptuką, kad į jį patekęs vanduo ištekėtų.
Čiulptukus valykite ir sterilizuokite kasdien. Jiems sterilizuoti nenaudokite mikrobangų krosnelės, ploviklių ir indaplovės, nes tai kenkia natūraliai gumai.
Įdėkite čiulptukus į dubenėlį ir užpilkite verdančiu vandeniu, palaikykite 5 min. ir leiskite nudžiūti ant švaraus rankšluostuko,
Dėl saugumo ir higienos keiskite čiulptuką nauju kas 4–6 savaites.


Atitinka Saugumo Reikalavimus EN1400.

Pagamintas Ir Sukurtas Danijoje BIBS

Smulkiau

BIBS Boheme įkvėptas modernaus bohemiško stiliaus. Dėl natūralių elementų ir organiško silueto Boheme atrodo gaivus, kūrybiškas ir estetiškas dizainas. Apvalus natūralaus kaučiuko latekso antgalis yra kaip Color čiulptukas. Lengvas, nukreiptas nuo jautrios ir gležnos odos aplink kūdikio burną, kad būtų užtikrintas minimalus kontaktas su kūdikio nosimi ir burna.

Papildoma informacija

Kolekcija Ne
Išsiunčiame per 1d.d.
SKU LUVV-ciulptuk-2vnt-Bibs-boheme-Fossil-grey-Mauve

Prekės gairės

Gaires atskirkite tarpais, frazes - viengubomis kabutėmis (')

Pirkinių krepšelis

Jūsų prikinių krepšelis tuščias.